Menininkas, kūrėjas Deividas Sinkevičius.
Gimimo data 1984.01.28.

Vedęs, auginu dukterį. Dirbu savo rėminimo dirbtuvėse amatų centre „Menų kalvė“.
Mokslų susijusių su menu krimsti neteko, todėl dabar galiu džiaugtis sveikais baltais dantimis. Piešimu ir tapyba savarankiškai domėtis pradėjau paauglystėje, kai artimas žmogus pasakė, jog mano piešiniai nieko verti. Tad pradžioje kūryba tapo atsaku į tuos žodžius, o vėliau ji peraugo į bandymus išreikšti savo požiūrį, pamąstymus apie supantį pasaulį. Pamėgtos mano technikos yra grafika, tapyba, asambliažas.

Savo kūryba noriu parodyti pasauliui, koks nenuspėjamas gali būti menas, lygiai toks pat, kaip supantis mus pasaulis: iš pirmo žvilgsnio nesuderinami reiškiniai gali harmoningai gyvuoti šalia: realizmas ir siurrealizmas, tradicijos bei šiuolaikiškumas, gėris ir blogis, juoda ir balta.

Kita meninė veikla:

Aštuoniais grafikos darbais iliustravau R. Sagės knygą „Tiems, kas svajoja parašyti knygą“. Dalyvavau keliuose šios knygos pristatymuose.

Kuriu eiles, kuriomis papuošiu savo kūrinius.

Organizavau 25 asmenines parodas, dalyvavau vienuolikoje bendrų parodų Druskininkuose, Kapčiamiestyje, Utenoje, Vilniuje, Trakuose, Elektrėnuose, o taip pat dvylikoje plenerų įvairiuose Lietuvos miestuose.


Užaugau labai gražioje, linksmoje, šiek tiek sulaukėjusioje gyvenvietėje įsikūrusioje ant Nemuno kranto šalia Druskininkų miesto. Mokslų susijusių su menu krimsti neteko, todėl dabar galiu džiaugtis sveikais baltais dantimis. Piešimu ir tapyba savarankiškai domėtis pradėjau paauglystėje, kai artimas žmogus pasakė, jog mano piešiniai tragiški, nieko verti. Tad pradžioje kūryba tapo kaip atsaku į tuos žodžius, o vėliau ji peraugo į bandymus išreikšti savo požiūrius, pamąstymus apie mane supantį pasaulį. Kartais dalyvauju bendrose parodose, pleneruose, taip pat esu surengęs keletą personalinių parodų. Pamėgtos mano technikos yra grafika, asambliažas, koliažas bei tapyba. Betapant ar piešiant kartais galvoje užgimsta eilėraščiai, kuriuos  įrašau ir į savo kūrinius. Kartais savus darbus pasirašau skirtingai vardais (Deividas, David, Divas), tai priklauso nuo nuotaikos ir nuo to ką vartojau kurdamas: kavą, arbatą, bičių pikį ar viską vienu kartu.“