Kviečiame į užsiėmimą, kuriame supažindinsime Jus su giliaspaudės grafikos technika ir kartu sukursime unikalų grafikos kūrinį.
Grafika yra vaizduojamosios dailės šaka. Paveikslų klišės kuriamos, raižant linoleumą, organinį stiklą, medį, metalą, akmenį nuo kurių spausdinami grafikos atspaudai. Spausdinant grafikos kūrinius, paveikslus galima tiražuoti, t. y. atspausti daugiau to paties piešinio variantų. 
Pamokėlės metu nupiešite piešinį, o vėliau raižydami specialiu rėžtuku (adata), perkelsite jį ant organinio stiklo. Taip sukursime klišę spaudui. Ją padengsime grafikai skirtais dažais. Galutinį paveikslą gausime, perleidę uždengtą specialiu popieriumi klišę per grafikos staklių prersavimo volą.
Kiekvienas dalyvis iš užsiėmimo išsineš unikalų vienetinį grafikos kūrinį, kurį galės įsirėminti profesionaliose dirbtuvėse su 20% nuolaida.
Užsiėmimai organizuojami ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, norintiems praplėsti akiratį, dalyvauti kūrybos procese, susipažinti su grafika bei turėti originalų savo rankomis sukurtą dirbinį.

Trukmė: 60-120 min.
Kaina: 15 Eur
Sezonas: visus metus.
Vieta: Amatų centras “Menų kalvė”. Druskininkai, Čiurlionio g. 27 arba Jūsų pasirinkta vieta.
Kalbos: lietuvių, rusų.

Pastabos:
Žmonių skaičius grupėje: nuo 2 iki 15
Amžius: nuo 10 metų
Būtina išankstinė rezervacija.
Galime atvykti į Jūsų teritoriją.