Pirkimo – pardavimo sandoris laikomas sudarytas nuo to momento, Kai mūsų svetainėje pirkėjas suformuoja prekių krepšelį, nurodo informaciją, reikalingą sandorio sudarymui, susipažįsta su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“ – pirkimo-pardavimo sandoris laikomas sudarytu. Tais atvejais, kai Jūs nepritariate bent vienai iš žemiau išvardintų taisyklių, privalote nepateikti užsakymo.

Jūsų apmokėjimas laikomas gautu, kai lėšos yra įskaitomos į mūsų banko sąskaitą.

Jeigu užsakytos Prekės neturime informuosime Jus ir pasiūlysime įsigyti kitą Prekę arba grąžinsime pinigus.

Kaina ir apmokėjimo tvarka:

Norėdami gauti Prekę Jūs turite sumokėti pilną prekės kainą, nurodytą užsakymo formoje.

Už prekes galima atsiskaityti bankiniu pavedimu arba per internetines mokėjimo platformas. 

Informacija, kurią Jūs mums suteikiate:

Įsipareigojate suteikti mums tikslią informaciją apie save. Ši informacija reikalinga norint tinkamai suformuoti Jūsų užsakymą bei sėkmingai pristatyti Jums prekes.

Pristatymas:

Prekė bus pristatyta adresu, kurį nurodėte pildydami užsakymo formą. Prekę turi priimti asmuo, kurio vardu ir pavarde buvo atliktas užsakymas. Tuo atveju, kai nurodytu laiku prekių priimti negalite, tačiau apie tai neinformavote kurjerių tarnybos, prekės bus grąžintos mums. Antrą kartą prekės bus išsiųstos pakartotinai sumokėjus už pristatymą.

Jeigu negalėsime laiku pristatyti prekės, informuosime Jus elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume sutarti kitą pristatymo datą.

Prekės gali būti atsiųstos dalimis (pavyzdžiui jeigu Prekė sudaryta iš dviejų ar trijų dalių). Šios dalys gali būti pristatytos skirtingu laiku.

Tarptautiniai užsakymai:

Tarptautinio užsakymo atveju už prekės pristatymą moka pirkėjas. Apie pristatymo kainą į užsienį teiraukitės elektroniniu paštu arba telefonu. Prekės grąžinimo išlaidas taip pat apmokamos Jūsų.

Į tam tikras valstybes galime nepristatyti prekių dėl tarptautinės prekybos ribojimų. Užsakymų vykdymas į tokias valstybes bus nutrauktas, o pinigai grąžinami, tačiau iš grąžinamos sumos bus išskaičiuotas banko pervedimo mokestis.

Puslapio turinys:

Mes pasiliekame teisę keisti šios svetainės turinį bet kuriuo metu be papildomo pranešimo.

Turinys gali turėti techninių ar kitokių trūkumų.

Nesame atsakingi už Jūsų ir mūsų programinės įrangos suderinamumą.

Atsakomybė:

Pirkėjas yra atsakingas už pateiktų asmens duomenų teisingumą. Jeigu formuojant užsakymą pateikti netikslūs asmens duomenys, mes neatsakome už dėl to atsiradusius trukdžius, vykdant užsakymą ir įgyjame teisę reikalauti patirtų nuostolių atlyginimo.

Nesusipažinus su šiomis taisyklėmis, nesame atsakingi už patirtus nuostolius ar kilusius nesklandumus.